Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Майстер-класи, екскурсії та ярмарки: профорієнтаційні заходи у закладах профосвіти Полтавщини

Заклади професійно-технічної освіти готуються проводити для вступників різні профорієнтаційні заходи. Серед них — екскурсії, майстер-класи та конкурси. У школах також проводитимуть ярмарки професій та лекції про переваги профтехосвіти.

Графіки таких заходів опубліковані на сайті МОН у розділі “Вступ 2021: Профосвіта”.

“У травні розпочнеться активний етап вступної кампанії до профтехів. Ми раді бачити, що заклади вже зараз готуються до її проведення. Вони не тільки організовують Дні відкритих дверей, але й формують програму інших заходів для того, щоб зацікавити випускників шкіл. Наприклад, проводять квести, виставки, тижні професій. Також вони займаються комунікаційною діяльністю. Зокрема, розміщують інформаційні матеріали в школах, створюють рекламні кампанії в соціальних мережах, таких як Tik-Tok та Instagram, і навіть виступають на радіо та телебаченні. Крім цього, адміністрації не злякалися дистанційного режиму, вони сміливо перейшли в онлайн-формат: зробили онлайн екскурсії до закладів, віртуальні 3D-тури майстернями”, – розповів заступник Міністра освіти і науки Ігор Гарбарук.

Графіки заходів містять усю необхідну інформацію: назву, дату та місце проведення, контактні дані особи від закладу. Кожен профтех самостійно визначив, які активності він буде проводити.

Які будуть профорієнтаційні заходи у закладах профосвіти на Полтавщині можна дізнатись далі:

Poltavska_obl_03_03

Система Orphus Поделиться на fb