Ви тут:
Суспільство Україна 

МАУ збільшує кількість рейсів Київ – Стамбул та відновлює рейси Одеса – Стамбул

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про збільшення до 21 частоти на тиждень рейсів на напрямку Київ – Стамбул – Київ та з 29 березня 2021 відновлює рейс Одеса – Стамбул – Одеса.

В рамках старту літньої навігації – 2021 рейси за напрямком Київ – Стамбул – Київ будуть виконуватися щодня тричі на день, а в деякі періоди чотири рази на день.

Оборотні рейси на напрямку Одеса – Стамбул – Одеса виконуватимуться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці.

Детальний розклад на сайті компанії.

На рейсах Одеса – Стамбул пасажири отримають змогу провозити подвійну норму багажу (2 місця по 23 кг) в рамках тарифу Economy Standard та можливість здійснити стикування з великими містами Близького Сходу, Азії та Африки. Зокрема, пасажири зможуть планувати подальшу подорож одним квитком до: Анталії, Бангкока, Джидди, Адани, Ізміра, Дакара, Кувейта, Бахрейна, Бейрута, Аммана, Найробі, Ташкента, Аккри.

Нагадуємо, що при перетині кордонів наразі діють деякі епідеміологічні обмеження для перетину кордонів різних країн. Із рекомендаціями МАУ щодо подорожей можна ознайомитися на сайті авіакомпанії.

З особливостями обслуговування пасажирів в аеропорту «Бориспіль» можна ознайомитися за посиланням. Із заходами безпеки на борту повітряних суден можна ознайомитися тут.

Система Orphus Поделиться на fb