Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцькі рятувальники та поліцейські провели рейд житловим сектором

З початку року на території Полтавської області виникло 356 пожеж. Переважна більшість з них припадає на житловий сектор. Через нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки, паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі виникають пожежі внаслідок яких вогнем знищується майно, а люди втрачають здоров’я та, навіть, життя.

З метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі рятувальники проводять профілактичні бесіди з громадянами. Так, 24 березня фахівці ДСНС разом з представниками поліції провели інформаційно-роз’яснювальну роботу в місті Кременчук, повідомили в Кременчуцькій міськраді.

Під час рейду рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки, розповіли про основні причини виникнення пожеж, наслідки надзвичайних подій.

Щоб люди не забували життєво важливі поради, рятувальники вручали громадянам листівки з правилами пожежної безпеки у побуті.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій нагадує про необхідність дотримання елементарних правил пожежної безпеки. Постійно слідкуйте за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтуйте. Слідкуйте за справністю електричних мереж. Будьте обережні при палінні та використанні відкритого вогню на горищах, в підвалах, сараях та інших підсобних приміщеннях.

фото ДСНС

Система Orphus Поделиться на fb