“Кременчук” в УХЛ програв практично виграний матч “Маріуполю”

У 39 турі чемпіонату УХЛ Паріматч ХК «Кременчук» поступився вдома 4:5 «Маріуполю», ведучи по ходу зустрічі 3:0.

Як розповіли у пресслужбі кременчуцького клубу, «Кременчук» не став довго розгойдуватися і відкрив рахунок закинутим шайбам вже на другій хвилині зустрічі – спочатку Орлов зробив дубль, а потім Денискін відправив третю шайбу у ворота «чайок». Відповідати команда Сергія Вітера почала тільки після екватора періоду, коли головний тренер гостей взяв тайм-аут – Градусов заклав віраж і красивим обведенням відправив шайбу в ворота Давлетшина. Команди відправилися на першу перерву з рахунком 3:1 на користь господарів.

У другому періоді команди істотно вирівняли свою гру, однак ігровою перевагою продовжували володіти господарі майданчика. І тим не менше за підсумками других 20 хвилин зустрічі команди обмінялися шайбами ​​- на гол від Коробова відповів Чердак.

Завершальний період «Маріуполь» почав з неймовірного камбека – спочатку Корчоха скоротив рахунок до мінімуму, а потім Кудрін закинув четвертий гол і зрівняв цифри на табло. За 7 хвилин до кінця періоду Зайцев вперше в матчі вивів команду Вітера вперед, поставивши крапку в цій зустрічі. Кременчужани за дві хвилини до завершення періоду замість воротаря випустили шостого польового гравця, зробили штурм воротам гостей, але не змогли зрівняти рахунок.

Підсумок матчу 5:4 на користь «Маріуполя» і «чайки» повертають собі шосте місце в турнірній таблиці. А «Кременчук», своєю чергою, вибув з перегонів за перше місце в таблиці в регулярному чемпіонаті з відставанням від «Донбасу» в 8 очок. Кременчужанам залишилося зіграти чотири матчі, при ризниці очок 5-8 на користь донеччан.