Ви тут:
Спорт Суспільство 

«Кременчук» дізнався суперників по чвертьфінальній серії УХЛ

Представники Полтавщини зіграють з «Білим Барсом».

Як розповіли в УХЛ, почнуть чвертьфінал «Кременчук» та «Білий Барс». Матчі в цій парі відбудуться 22-го березня о 18:00 та 24 березня о 18:00 у Кременчуці та Білій Церкві відповідно. У разі необхідності, команди проведуть третій вирішальний матч в Кременчуці 26-го березня о 18:00. Трансляції матчів – на сайтах УХЛ і XSPORT.ua.

«Сокіл» і «Маріуполь» також зіграють свій перший чвертьфінальний матч 22-го березня – він відбудеться в Києві о 19:30. Другий поєдинок, який відбудеться в Маріуполі, команди проведуть 24 березня в 19:00, а в разі потреби команди знову повернуться до Києва – фіналіст визначиться 26-го березня о 19:30. Трансляції матчів – на телеканалі XSPORT.

23-го березня в 18:00 у Краматорську чвертьфінал для себе почнуть «Краматорськ» і «Дніпро», після цього 25-го березня о 18:30 серія переїде в Херсон. А в разі рівного рахунку в серії між цими клубами, 27-го березня о 14:00 на домашній арені «Краматорська» відбудеться третій вирішальний матч. Трансляції матчів – на сайтах УХЛ і XSPORT.ua.

Відзначимо, що у зв’язку зі зростаючими показниками захворюваності населення країни COVID-19, згідно з розпорядженнями місцевих органів виконавчої влади, зустрічі в Києві і Краматорську пройдуть без присутності уболівальників на льодових аренах.

Система Orphus