Ви тут:
Суспільство Україна 

Харківські курсанти-танкісти вдосконалювали майстерність у водінні бойових машин

Старшокурсники Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” практично виконали водіння бойових машин.

Про це повідомляє АрміяInform.

Перед практикою курсанти були атестовані з теоретичної обізнаності та відпрацювали вправи у спеціалізованих класах на сучасних динамічних тренажерах танка.

“Практичне навчання було спрямоване на формування в курсантів впевнених навиків керування танком Т-64Б у складних умовах. Упродовж триденної практики кожен із курсантів у ролі механіка-водія подолав відстань у три кілометри за визначеним маршрутом, — розповів керівник занять підполковник Володимир Троценко. — Високі результати з водіння засвідчили, що майбутні офіцери танкових військ відповідально поставилися до такого серйозного етапу в навчанні”.

“Під час практичного водіння курсанти-танкісти відпрацювали низку навчальних вправ, зокрема, навчалися водінню по обмежених проходах, що передбачає долання залізничного переїзду, макета колійного мосту, колійного проходу в мінно-вибуховому загородженні. Також юнаки відточували майстерність у поворотах між стовпами”, – йдеться у повідомленні.

Автор: Дмитро Чалий 

Фото: АрміяInform   

Система Orphus