Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Керівники Полтавщини привітали з Днем добровольця

14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

Ця дата встановлена 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. Тоді за відповідну постанову № 4261 “Про встановлення Дня українського добровольця” на пленарному засіданні українського парламенту проголосував 231 народний депутат.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав з нагоди Дня добровольця.

Шановні добровольці!

З початком військової агресії Російської Федерації проти України ви першими, за покликом серця, стали на захист державного суверенітету та територіальної цілісності України. зупинили агресора, дали можливість мобілізувати резерви на боротьбу з ворогом.

Чимало з вас і сьогодні продовжують успішно виконувати бойові завдання на Сході нашої держави, є прикладом для молодих бійців.

Дякую вам за вірність громадянському і військовому обов’язку, за мужність і патріотизм! Бажаю міцного здоров’я, миру, родинного тепла!

Світла пам’ять героям, які віддали своє життя за незалежну, суверенну Україну, за мир на рідній землі!

Вітання голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова з Днем українського добровольця

Шановні бійці добровольчих батальйонів,

добровольці Збройних Сил України!

14 березня ми, як і вся Україна, відзначаємо День українського добровольця.

Рівно сім років минає від того дня, коли було сформовано Перший добровольчий батальйон Національної гвардії України. Потім з’явилися інші, як їх називають, «добробати», які взяли на себе увесь тягар перших днів війни. Саме завдяки їх мужності, відданості і щирому патріотизму вдалося зупинити агресора і дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Неоціненну роль відіграли волонтерські організації та групи, які майже повністю взяли на себе матеріальне забезпечення бійців та їхню моральну підтримку.

Шановні добровольці!

Ви перші, за покликом душі та серця, свідомо стали на захист своєї Батьківщини. Ви стали спадкoємцями висoкoї слави українськoгo кoзацтва, герoїв національно-визвoльного руху. Ваш подвиг назавжди буде вписаний у скрижалі історії як взірець патріотизму.

Низький вам уклін і глибока шана від полтавців. Нехай військове братерство і родинне тепло залишаються  вашими оберегами в житті.

Бажаю здоров’я, щастя й нових звершень у благородній справі служіння Україні та її народові. І нехай нарешті запанує мир на нашій землі.

Вічна пам’ять загиблим героям!

Слава вам і слава Україні!

Система Orphus