Ви тут:
Суспільство 

Карантинні інновації: захисні маски

Щоб запобігти поширенню коронавірусу, розробники у різних країнах світу створюють унікальні засоби індивідуального захисту.

Так, працівники компанії Blanc розробили захисну маску проти коронавірусу, яка повністю закриває обличчя. Маска має високий ступінь захисту завдяки використанню багаторазових HEPA-фільтрів, що не пропускають понад 99% пилу, але забезпечують надходження повітря протягом 14 днів. Про це повідомляють “Вірусні історії”.

А компанія LG випустила захисну маску на батарейках. У таку маску інтегрований активний очищувач повітря. На кожній стороні пристрою знаходяться HEPA-фільтр і три вентилятори.

Учені Массачусетського інституту технологій розробили маску з нагрітою мідною сіткою, яка, на їхню думку, здатна деактивувати коронавірус у повітрі.

В Інституті молекулярної медицини в Лісабоні створили маску MoxAdTech, яка вбиває коронавірус. Позитивний ефект досягається завдяки кільком водонепроникним шарам, з яких складається винахід, й інноваційної тканини, яка нейтралізує вірус.

Система Orphus