Ви тут:
Суспільство 

Ізраїль відновлює авіасполучення з країнами світу

Відсьогодні, 16 березня, Ізраїль відновлює авіасполучення з усіма країнами світу

Відповідне рішення прийняв уряд країни, передає Haaretz.

Однак квоти на кількість прибулих в країну залишаються чинними. Міністри вирішили зберегти обмеження в 3 тисяч осіб у день.

Міністерство охорони здоров’я Ізраїлю має повноваження скасовувати авіарейси, прибуття яких потенційно може загрожувати здоров’ю населення країни.

До цього ізраїльтяни мали право повертатися в країну тільки рейсами з обмеженого числа міст: Лондон, Франкфурт, Париж, Київ та Нью-Йорк.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху на початку березня заявив, що Ізраїль став першою країною світу, яка фактично перемогла епідемію COVID-19.

Нагадаємо, на початку року за кількістю щеплень від коронавірусу лідирували відразу три країни – Китай, США та Ізраїль. Ці країни також придбали найбільше доз вакцин.

При цьому загалом, у 41 країні світу медичні працівники ввели більш як 24 мільйони доз вакцин від коронавірусної інфекції.

У статистиці враховується тільки кількість введених доз препарату, а не число людей, які пройшли етап вакцинації. У Китаї введено вже 9 млн доз, в США – 7,725 млн, в Ізраїлі – 1,692 млн, у Великобританії – 1,489 млн, в ОАЕ – 1,02 млн.

Система Orphus