Ви тут:
Спорт Суспільство 

Іноземним глядачам заборонять відвідувати Олімпійські ігри у Токіо, – ЗМІ

Організатори прийняли важливе рішення, яке на їхню думку має допомогти зменшити розповсюдження коронавірусу у світі.

Про це повідомляє інформаційне агентство Kyodo з посиланням на офіційних осіб, обізнаних у цьому питанні.

За інформацією журналістів, японська влада вирішила заборонити закордонним глядачам брати участь у Літніх та паралімпійських іграх у Токіо.

Очікується, що уряд та японський оргкомітет літніх ігор проведуть дистанційну зустріч з Міжнародним олімпійським комітетом та двома іншими органами, щоб прийняти офіційне рішення з питань закордонних відвідувачів.

Читайте також: Через гучний скандал Олімпійські ігри у Токіо можуть втратити майже сотню волонтерів

Японський уряд дійшов висновку, що запросити шанувальників з-за кордону неможливо, враховуючи занепокоєння серед японської громадськості щодо коронавірусу та той факт, що в багатьох країнах були виявлені більш заразні варіанти вірусу.

Літні Олімпійські ігри 2020 (англ. 2020 Summer Olympics, фр. Jeux Olympiques d’été de 2020, офіційна назва Ігри XXXII Олімпіади) — тридцять другі літні Олімпійські ігри, які пройдуть у Токіо (Японія). Місце проведення Ігор було визначено на 125-й сесії МОКу у Буенос-Айресі 7 вересня 2013 р.

У лютому, під час спалаху коронавірусу ВООЗ заявляла, що немає причин для перенесення термінів олімпіади. Натомість на початку березня організаційний комітет уже розглядав можливість проведення олімпіади без глядачів, натомість залишивши лише телевізійну трансляцію змагань.

24 березня 2020 року Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК), після наради Прем’єра Японії Сіндзо Абе та голови МОК Томаса Баха, ухвалив рішення про перенесення Олімпійських ігор-2020 на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Система Orphus