Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати у Держреєстрі фізичних осіб, – податківці Полтавщини

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна за допомогою електронного сервісу «Електронний кабінет» з використанням електронного цифрового підпису фізичної особи.

Фізична особа – платник податків відповідно до норм Закону України «Про захист персональних даних» може сформувати запит на отримання інформації виключно про себе, інформація щодо третіх осіб у відповідь на такий запит не надається.

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.tax.gov.ua , а також через офіційний веб-портал ДПС.

Інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків можна отримати у приватній частині (особистий кабінет) Електронного кабінету. Інформацію можна переглянути, зберегти або надрукувати.

Запит про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді може бути сформований за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (поквартально). Відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків в електронному вигляді, засвідчені кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом паперового документа, виданого контролюючим органом.

Звернувшись особисто (або через представника) із заявою за формою №10ДР до державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Полтавській області за своїм місцем проживання платник має можливість отримати відомості про джерела та суми доходів в паперовому вигляді. Для подачі заяви та отримання зазначених відомостей необхідно пред’явити паспорт та Картку платника податків, а представник додає до Заяви за формою № 10ДР довіреність, засвідчену в нотаріальному порядку, на отримання відомостей з Державного реєстру, документ, що посвідчує особу такого представника, та ксерокопію (з чітким зображенням) документа, що посвідчує особу довірителя. Оригінали документів після прийняття Заяви за формою № 10ДР повертаються, копії залишаються у контролюючому
органі та зберігаються разом із зазначеною заявою.

Відомості надаються через три робочі дні з дня звернення фізичної особи.

Фото: ілюстративне

Система Orphus