Ви тут:
Відео Суспільство 

Гурт KALUSH випускає нову ліричну пісню “Пірнаю”

Гурт KALUSH та блогерка Уля Станіславська, яка до речі пішла з Чоткого Паци та розпочала сольну кар’єру, записали ліричну пісню “Пірнаю”.

“Пірнаю” — це про таку любов, коли ти не зволікаєш і багато аналізуєш, а повністю віддаєшся почуттю, поринаєш у нього з головою. Олег та Уля бажають кожному пережити такий досвід.

Нескладно здогадатися, що трек Псюк присвятив своїй колишній дівчині, яку він вже згадував у минулих треках, зокрема “Не забуду”.

“Скільки ж по Львові їздить трамваїв, розписаних іменем моєї дівки. Скільки спогадів в мене з цим містом.. в цьому треку частинка історії..”, — говорить Олег Псюк.

Для Станіславської ж це перший серйозний музичний досвід.

“Свій перший трек я як дівчина могла заспівати лише про кохання. Я дуже переживаю, так як це мій дебют. Але дебют з уже успішним артистом KALUSH, тому все буде супер”, — каже Станіславська.

19 лютого гурт KALUSH випустив перший альбом “HOTIN”. Він названий на честь рідного району фронтмена гурту Олега Псюка. В 14 треках та 3 фітах він розповідає свою історію життя та ділиться переживаннями. 

Система Orphus Поделиться на fb