Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Газзбути Полтавщини заборгували за поставлене паливо, – Нафтогаз

Група Нафтогаз стурбована погіршенням платіжної дисципліни п’яти газозбутових підприємств у Полтавській та Черкаській областях. Оскільки вони не розрахувались за поставлений природний газ за січень 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба НАК “Нафтогаз України”.

“Нафтогаз брав активну участь в підготовці антикризових заходів уряду в газовому секторі. Фактично ми кредитуємо газовий роздрібний бізнес в 14 областях країни на період до 55 днів. На жаль, не всі наші клієнти демонструють таке ж партнерське ставлення: п’ять з 33 збутів-контрагентів з січня просто перестали платити за постачання газу і сформували заборгованість близько 1 мільярда гривень. Такі дії підривають довіру до українського газового ринку. Ця проблема вимагає комплексної уваги держави, враховуючи ініціативу уряду щодо роботи з газзбутами за річними контрактами», — підкреслив генеральний директор ТОВ “Нафтогаз Трейдинг” Віллєм Коппульс.

“Нафтогаз максимально йде на зустріч підприємствам: під час пандемії Група запропонувала постачальникам газу для населення економічно вигідні — як за ціною, так і за термінами оплати — умови договорів. Група сподівається на такий же конструктивний підхід з боку газозбутових підприємств. Адже наша мета — довгострокове і взаємовигідне співробітництво в інтересах українських споживачів. Наразі Нафтогаз проводить інтенсивні переговори з проблемними компаніями для врегулювання усіх фінансових питань. У крайньому разі Нафтогаз буде змушений звернутися до суду для стягнення боргу”, – йдеться у повідомленні.

Фото: “5 канал”

Система Orphus