Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Фахівці податкової служби Полтавщини роз’яснили податкове законодавство кременчуцькими підприємцями

Працівники Головного управління ДПС у Полтавській області систематично проводять робочі зустрічі з підприємцями, роз’яснюючи податкове законодавство, надаючи консультації та відповідаючи на конкретні запитання платників податків.

На цей раз зустрічі, основною аудиторією в яких були фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку ІІ і ІІІ груп, відбулися у популярних торгівельних закладах Кременчука – торгово-розважальному комплексі «Галактика» та торговому центрі «Мега».

Як розповіли у пресслужбі Головного управління ДПС у Полтавській області, під час спілкування із підприємцями, податківці зупинилися на питаннях особливостей застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками єдиного податку протягом 2021 року, і з 1 січня 2022 року, а також приділили увагу проведенню кампанії декларування доходів громадян за 2020 рік. За традицією, всі присутні одержали потрібний інформаційний пакет із друкованої продукції ГУ ДПС у Полтавській області на найбільш актуальні теми.

Після зустрічі її учасники мали нагоду отримати відповіді на свої запитання, окреслити коло проблемних тем, а також висловити свої пропозиції по співпраці бізнесу із податковою. В свою чергу представники Головного управління ДПС у Полтавській області наголосили, що практика проведення подібних зустрічей продовжиться по всій області, а отримані під час них проблемні питання й пропозиції в узагальненому вигляді будуть направлені до центрального апарату.

Система Orphus