Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

ДЮСШ “Полтава” здобула перемогу на Чемпіонаті області з тхеквондо

З 6 по 7 березня в місті Полтава відбувся Відкритий чемпіонат Полтавської області з тхеквондо (ВТФ). Враховуючи карантинні обмеження змагання проходили без глядачів.

Організаційний комітет забезпечив онлайн трансляцію, тож усі охочі мали змогу спостерігати за поєдинками, повідомляють у міській раді.

До нашого міста прибули спортсмени з інших міст – Харкова, Дніпра, Києва, Сум. Представники 17 команд змагались за нагороди.

В загально-командному заліку головний кубок вибороли спортсмени та тренери новоствореної ДЮСШ «Полтава»

2 місце КДЮСШ №2 м. Харків

3 місце КФТ м. Кременчук

4 місце ГОСК Харків ХКВ м. Харків

5 місце ДЮСШ ХЗТД м. Харків

Змагання були розділені на окремі підгрупи : юнаки та молодші юнаки змагались зранку, кадети та юніори після обіду. Вперше в Україні всі команди пройшли перевірку документів онлайн. Акредитацію тренери та спортсмени проходили онлайн, надсилаючи всі необхідні документи.

За результатами змагань сформована збірна, яка буде представляти Полтавщину на Чемпіонаті України 15-17 березня в місті Харків.

Вихованці ДЮСШ «Полтава», які вибороли 1 місце: Юлія Кобушко, Вікторія Цілуйко, Марк Коне, Аміна Баккаєва, Грицан Ігор, Владислав Матяшов, Вікторія Сульженко. Готували команду до змагань тренери: Вікторія Терещенко, Андрій Нечитайло, Богдан Зубрійчук, Михайло Шамян, Юрій Шавиро!

Система Orphus