Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Дитячий садок “Теремок” у Лохвиці має один з найунікальніших дизайнів в області, – Синєгубов

Дитячий садок “Теремок” у Лохвиці відремонтували у рамках президентської програми “Велике будівництво”.

На сьогодні об’єкт має один з найгарніших та найунікальніших дизайнів в області, повідомив у своєму Telegram-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

Реконструювали будівлю та виготовляли матеріали місцеві підприємства з Полтавщини.

За інформацією Лохвицької міськради, ремонтні роботи розпочались у 2019 році. На території дитячого садочка збудували модульну котельню, де встановили два високоефективних твердопаливних котли, що працюють на альтернативному виді палива – пелетах. Змонтували зовнішню тепломережу в поліуретановій ізоляції, встановили огорожу та відремонтували складське приміщення для зберігання палива.

У 2020 році провели реконструкцію даху дитсадка, на корпусах будівлі уклали металочерепицю. Утеплили фасад будівлі з облицюванням стін кольоровими касетами. Також виконали додаткові роботи – мощення навколо будівлі з тротуарної плитки, утеплення цоколю з облицюванням плиткою, опорядження укосів спецпрофілем, ремонт бетонних ґанків з облицюванням плиткою, опорядження навісів над ними та входами у підвал. Головний вхід у заклад облаштували пандусом, встановили системи блискавкозахисту будівлі. 

 

Система Orphus