Ви тут:
Суспільство Україна 

Другу чергу будівництва полігону «Широкий лан» планують завершити до кінця 2021 року

До кінця цього року на території табірного містечка Міжвидового центру підготовки військових частин та підрозділів оперативного командування «Південь» Сухопутних військ ЗС України заплановано завершити будівництво будівлі штабу керівництва військової частини, приміщення для медичного пункту, майданчику для паркування техніки й інших адміністративних будівель.

Про це повідомив тимчасовий виконувач обов’язків заступника командувача Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Олександр Голоднюк інформує АрміяInform.

«На території табірного містечка створені сучасні комфортні умови для розміщення і відпочинку особового складу військових частин, які відновлюють боєздатність та проходять підготовку для подальшого виконання завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил. Наразі збудовано першу чергу бригадного табору. Також передбачається зведення інших об’єктів інфраструктури табірного містечка − будівлі штабу керівництва військової частини, приміщення для медичного пункту, майданчику для паркування техніки та інших адміністративних будівель. Усі роботи мають завершитися до кінця цього року», − запевнив генерал-майор Олександр Голоднюк.

Віталій Панчишин

Володимир Віват

Фото: АрміяInform

Система Orphus