Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Досвідчений ексгравець «Ворскли» продовжить кар’єру у Бразилії

Артур повертається додому.

Колишній захисник полтавської “Ворскли” Артур визначився з новим клубом. 26-річний бразилець прийняв рішення повернутися на батьківщину, де уклав контракт з “Греміо Бразил”, що представляє бразильську Серію Б.

Про це розповіли у бразильському клубі.

Нагадаємо, що в осінній частині сезону бразилець виступав в Азербайджані, де захищав кольори «Кешлі».
Артур народився 5 серпня 1994 року в місті Абел-Фігейреду. Розпочав займатись футболом у клубі «ЖВ Лідерал», де звернув на себе увагу скаутів «Інтернасьйонала», куди і перебрався в липні 2013 року. Кілька років потрібні були молодому захиснику на адаптацію, після чого в 2015 році він при головному тренері Дієго Агірре дебютував на професійному рівні за клуб. Під керівництвом цього тренера кар’єра Артура в «Інтері» складалася дуже непогано. Він зміг застовпити за собою місце основного лівого захисника клубу, провівши в бразильській Серії А більше трьох десятків матчів, але після приходу на тренерський місток Аржеліко Фукса, втратив свій статус. Відтоді їздив по орендах — у 2017 році грав за «Понте-Прету» в Серії А, а в першій половині 2018 року виступав за «Греміо Бразіл» і «Крісіуму».

1 серпня 2018 року перейшов на правах вільного агента в полтавську «Ворсклу», підписавши контракт до кінця 2020 року. Дебютував у Прем’єр-лізі 19 серпня 2018 року в матчі з «Маріуполем» (2:1), вийшовши в основному складі та відігравши весь поєдинок. Загалом захисник провів за полтавців 40 матчів у всіх турнірах, відзначився трьома асистами та 30 червня 2020 року покинув команду у статусі вільного агента.
16 серпня 2020 року Артур підписав контракт з азербайджанською «Кешлою» до кінця сезону 2020/21.

Система Orphus