Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

До Держбюджету донараховано майже 17 млн грн податкових зобов’язань, – полтавські податківці

Підрозділами управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області протягом двох місяців 2021 року всього проведено 177 перевірок суб’єктів господарювання, всі з них – позапланові.

За результатами перевірок до державного бюджету донараховано 16,7 млн. грн. узгоджених податкових зобов’язань, повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Крім того, за результатами контрольно-перевірочної роботи: зменшено від’ємне значення різниці між податковими зобов’язаннями та податковим кредитом з ПДВ склала – 5,1 млн.грн.; cума ПДВ, заявлена до відшкодування з бюджету, яку зменшено за результатами перевірок склала – 7,8 млн. гривень.

Також у січні-лютому 2021 року проведено 142 фактичних перевірки. За результатами проведених перевірок до бюджету донараховано штрафних (фінансових) санкцій на суму 3,386 млн. гривень.

За результатами перевірок, по яких наступив термін сплати, забезпечено надходження до бюджету узгоджених донарахувань на суму 1,090 млн. грн., що на 0,673 млн. грн. менше, ніж у відповідному періоді 2020 року (0,417 млн. гривень).

Система Orphus