Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До 1 квітня плануємо завершити будівельні роботи, – Олег Синєгубов про реконструкцію приймального відділення Лубенської лікарні

1 березня з робочим візитом Лубенську громаду відвідав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, де відвідав й Лубенську лікарню інтенсивного лікування.

Там триває реконструкція приймального відділення та фізіотерапевтичного кабінету під відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги у рамках президентської програми “Велике будівництво”.

За словами підрядників, ремонтні роботи наразі перебувають на завершальному етапі. Ще мають переробити вентиляцію, встановити двері, систему кондиціонування, зробити коридор і ґанок.

“У Полтавській області ремонтуємо вісім приймальних відділень. В обласній лікарні одне вже відкрите, у Хоролі – на завершальному етапі. У Лубенській лікарні інтенсивного лікування будівельну частину підрядники мають завершити якнайшвидше. Нині чекаємо на поставку медичного обладнання: за державний кошт закуплені апарат комп’ютерної томографії, МРТ, рентген-апарат, ангіограф. Дякую народному депутату Анастасії Ляшенко, яка опікується будівництвом приймального відділення. Усі будівельні роботи мають бути завершені до 1 квітня. Чи не щотижня їздимо в лікарню, вирішуємо проблеми у разі виникнення, проводимо наради, узгоджуємо графіки. Будемо намагатися завершити будівельні роботи до 1 квітня. Все залежить від погодних умов. Думаю, що основна частина робіт буде завершена вчасно”, – зазначив Олег Синєгубов.

На цей об’єкт із держбюджету виділена субвенція 7,2 мільйона гривень. Вона повністю профінансована.

Нагадаємо, перелік лікарень, де облаштовують приймальні відділення на Полтавщині у рамках програми “Велике будівництво”:

Лікарня інтенсивного лікування I рівня в м. Горішні Плавні;

ПОКЛ імені М.В. Скліфосовського;

1-а міська клінічна лікарня в м. Полтава;

Миргородська центральна районна лікарня;

Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька»;

Гадяцька центральна районна лікарня;

Хорольська центральна районна лікарня;

Лубенська лікарня інтенсивного лікування.

Система Orphus