Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Декретне хобі” для полтавки стало улюбленою роботою та джерелом доходу

Талановита рукодільниця Наталія Артюх, майстриня-вишивальниця бісером відвідала Глобинську районну філію Полтавського обласного центру зайнятості, щоб провести для бажаючих майстер-клас, продемонструвати свої вироби і розповісти, як її захоплення стало улюбленою роботою та стало приносити замовлення й заробіток.

Різнобарв’я прекрасних квітів, вишитих умілими руками майстрині, вражає своєю красою, оригінальністю, неповторністю, та не залишає байдужою жодну шанувальницю.

Як зауважили у Полтавському обласному центрі зайнятості, Наталя завітала до філі,ї щоб розповісти безробітним жінкам, як її «декретне хобі» вишивання бісером перетворилося в основну роботу та джерело доходу. Власним прикладом вона показала, що, маючи бажання і терпіння завжди можна реалізувати себе, отримуючи при цьому і прибуток, і задоволення від своєї праці.

Чудові картини, сукні, ікони та інші вироби надихнули жінок на створення власних творінь, а пані Наталя з задоволенням ділилася своїм досвідом, давала слушні поради і розкрила маленький секрет: сідати за роботу тільки в позитивному настрої.

Система Orphus Поделиться на fb