Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

COVID-19: за добу в Україні госпіталізували найбільшу кількість людей з початку пандемії

Протягом минулої доби в Україні госпіталізували 4250 людей з COVID-19. Це найбільша кількість госпіталізацій з початку пандемії.

Про це повідомив голова Комітету з питань здоров’я нації, голова тимчасової робочої групи з питань реформування системи охорони здоров’я Михайло Радуцький.

“Зростає як добове число виявлення нових інфікованих, так і кількість летальних випадків. Нова хвиля характеризується більшою летальністю і важчим перебігом серед людей середнього віку. І це не дивно, середній показник смертності від так званого “британського” штаму коронавірусу вищий на 64%. У найближчі тижні динаміка, на жаль, лише погіршиться”, – йдеться у повідомленні Радуцького.

За прогнозом Національної академії наук України, у найближчі 15-20 днів кількість нових випадків наблизиться до позначки у 10 000, а смертність від COVID-19 може досягнути пікових значень осінньої хвилі. Відповідно, зростатиме і завантаженість медичної системи.

Читайте також: Рік тому ВООЗ оголосила пандемію у зв’язку з поширенням у світі коронавірусної інфекції

“У ці непрості часи кожному з нас потрібно посилити заходи індивідуальної безпеки. Використання захисних масок, респіраторів, що закривають ніс та рот, у комунальному транспорті, у громадських місцях, в установах, у крамницях мають стати нормою. Кожен з нас має свідомо ставитися до загрози своєму здоров’ю і не наражати на небезпеку інших. Тому закликаю зменшити соціальну активність, дбати про гігієну рук, уникати рукостискань та поцілунків при зустрічі з друзями, колегами, організувати умови для дистанційної роботи”, – зазначив Радуцький.

Та додав, прикро, що за всіх небезпек третьої хвилі коронавірусної хвороби вкрай низькими темпами проходить вакцинальна кампанія. Усього в країні щеплено 29 378 осіб. Учора щеплення проти COVID-19 отримали 5 898 осіб. Але в деяких регіонах добові показники вакцинації просто провальні: Чернігівська область – 40 щеплень, Закарпатська область – 50; Хмельницька, Харківська області, місто Київ – по 100.

Система Orphus