Ви тут:

Чи важко взяти експрес кредит без застави?

Кредитні угоди дуже зручні, коли здійснюються покупки предметів дорогих і довго використовуваних (машина, квартира, будинок).

Такі взаємовідносини рівноправних партнерів – позичальника (клієнт) і кредитора (банк), закріплюються підписанням договору і оформляються після надання позичальником гарантій його кредитоспроможності і повернення позиченої суми. Але нерідко виникають обставини, коли позичальникові терміново потрібні гроші в борг. І навіть якщо ці суми не величезні, їх буває важко зібрати лише за допомогою родичів і друзів.

Хто дасть гроші в борг без застави?

Для задоволення потреби клієнтів у додаткових невеликих засобах фінустанови підбирають різні види обслуговування, наприклад кредит за 5 хвилин з онлайн-сервісом, в тому числі експрес кредит без застави. Цей варіант кредитування зручний у випадках, коли у клієнта час для збору солідного пакета документів і для пошуку поручителів обмежена.

Допомога банку, в ситуації, коли гроші в борг потрібні терміново, буде зручною паличкою-виручалочкою. Навчання, весілля, лікування, відпочинок, покупка побутових приладів – це ті статті витрат, над якими цивілізований світ уже давно не замислюється і не ламає голову – де взяти грошей у борг, а оформляє в банку кредит без терміновий кредит.

Де взяти кредит без застави

Вибираючи між довгим відкладанням необхідної суми (а заодно і відкладанням на невизначений час лікування, відпочинку, потрібних покупок) або оформленням кредиту без застави готівкою обиватель схиляється до другого варіанту. Інакше товар по знижкам піде до більш заповзятливому покупцеві, лікування може затягнутися, бо час буде згаяно, ну а весілля, навчання, відпочинок взагалі відкладати небажано. Вже краще повертати суми по експрес кредиту без застави поступово.

Переваги термінових кредитів без застави

Фінустанови, оформляючи кредит готівкою без застави, йдуть на певний ризик, адже гарантії повернення мінімальні. Тому відсоток по повертається готівки буде вище, ніж при заставних кредитах, а сума, яка видає коштів менше. І все ж, отримуючи в банку гроші в борг без застави, позичальник виявляється у виграші по ряду причин, найбільш очевидні з яких наступні:

  • мінімум документів, що надаються економить час;
  • необов’язковість пошуку поручителів береже нерви;
  • відхід від «прихованих» комісій і комісій за дострокове погашення, а також фіксована сума щомісячних погашень забезпечують визначеність при плануванні особистого бюджету;
  • можливість знайти готівку швидкі гроші в борг, маючи мінімальну зарплату, і погашати борг протягом 36 місяців.

Пам’ятка одержувачу експрес кредиту без застави

Набути кредит терміново без застави не складно. Але перш ніж його оформити, потрібна оцінка своїх можливостей по погашенню. Ухваленню рішення про взяття коштів має передувати усвідомлення відповідальності за їх повернення. Щомісячні сплати платежів по кредиту зажадають відняти якусь готівку від сімейного бюджету, перенаправивши її на своєчасне погашення необхідних платежів по кредиту.

Підписавши договір про взяття грошей у борг без застави, Ви будете зобов’язані перенаправляти ці суми за кредит щомісяця, інакше банк скористається своїми правами і звернеться до суду.Щоб події не прийняли такий оборот, підписання договору не повинно відбуватися наосліп. Вчитайтеся в кожен пункт, переконайтеся, що вони зрозумілі Вами правильно, а суми щомісячних переказів в банк для Вас посильні. Найчастіше, коли гроші в борг потрібні терміново, клієнти майже не звертають увагу на умови кредитування банком. Неуважність до посилань на тарифи, а також до пунктів, що описує зобов’язання і відповідальність позичальника, призводить до неправильного тлумачення договору і штрафних санкцій банку.Умови надання кредиту без застави готівкою

Оформити гроші в борг без поручителів і підписати договір дійсно можна дуже швидко (20-30 хвилин), але все ж до клієнта пред’являється певний мінімум умов:

  • платоспроможність (наявність роботи, бізнесу);
  • надання двох документів – ІПН та паспорта;
  • реєстрація (або прописка) повинна існувати.

Незважаючи на вищеназвані застереження, кожен клієнт для банку вагомий партнер, з яким довгостроковий союз бажаний. Чесно дотримуйтесь правил, прописані в договорі, і ваші кредитні взаємини будуть тільки міцніти.

Система Orphus