Ви тут:
Суспільство Україна 

Близько 350 тонн міжнародної технічної допомоги від США доставили до України

Черговий вантаж з військовою допомогою від Сполучених Штатів Америки в Україну доставили на вантажному судні Ocean Glory. Загалом до Одеси в межах програми “Ініціативи безпекової допомоги Україні” доставлено близько 350 тонн американського військового обладнання та спорядження, яке надалі мають передати для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє АрміяInform.

Це не перша партія американської допомоги, яка надійшла до нашої країни цього року. В січні наша держава отримала військовий вантаж, який включав американські армійські позашляховики HMMWV, 10 швидкісних катерів, понад 70 надувних човнів та інше супутнє обладнання.

Очікується, що три “Айленди” надійдуть до України морським шляхом до кінця першого півріччя цього року

Крім того, цього року США у межах підтримки України у сфері безпеки та оборони передадуть додатково ще три катери класу “Айленд”. Це катери Берегової охорони США, які надалі збільшать бойові спроможності ВМС України під час виконання завдань в операційних зонах Азово-Чорноморського регіону. Нині ці катери проходять у Сполучених Штатах відповідне технічне обслуговування та доозброєння. Очікується, що три “Айленди” надійдуть до України морським шляхом до кінця першого півріччя цього року.

“У 2021-му на військову допомогу Україні в США виділили 250 млн доларів. Відомо, що з цих коштів близько 75 млн має бути направлено на передачу летального озброєння, а інший обсяг піде на оснащення, нелетальне озброєння, навчання бійців та інші види витрат”, – йдеться у повідомленні.

Віталій Панчишин

Фото: АрміяInform

Система Orphus