Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Більш ніж на 165 млн грн зросли надходження з податку на доходи фізичних осіб Полтавщини

Протягом січня-лютого у Полтавській області надходження з податку на доходи фізичних осіб до зведеного бюджету склали 1596,9 млн. грн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, надходження у 2021 році зросли на суму 165,4 млн. грн.

Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

Для збільшення надходжень податку на доходи фізичних осіб, Головним управлінням ДПС у Полтавській області систематично проводиться робота по забезпеченню додаткових надходжень до бюджетів, зокрема:

  • шляхом легалізації найманої праці та детенізації заробітної плати;
  • залучення до декларування громадян; активізації дій з органами місцевого самоврядування щодо боротьби з мінімізаторами заробітної плати (виплат з заробітної плати у розмірах меншому за мінімальний);
  • контролю за надходженнями податку на доходи фізичних осіб від інших доходів, зокрема з доходів у вигляді орендної плати за земельні частки (паї) (код платежу 11010400).

Так, ГУ ДПС у Полтавській області за результатами вжитих заходів, у січні-лютому 2021 року забезпечено надходження податку на доходи фізичних осіб у сумі 161,8 млн. грн. з доходів у вигляді орендної плати за земельні частки (паї).

Система Orphus