Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Аварійне відключення електропостачання: у Полтаві надзвичайники провели навчання в медзакладах

У Полтаві співробітники 2-ї та 3-ї державних пожежно-рятувальних частин спільно з медпрацівниками Дитячої міської клінічної лікарні, 5-ої міської клінічної лікарні та Обласного закладу з надання психіатричної допомоги провели навчання-тренінги з відпрацювання спільних дій у разі аварійного відключення електропостачання.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС у Полтавській області.

Під час навчань увагу акцентували на можливості термінового підключення генераторів ДСНС до електромережі лікарень, особливо до реанімаційних відділень та відділень, де знаходяться хворі на COVID-19 пацієнти, які підключені до апаратів штучної вентиляції легень. Також, рятувальники перевірили протипожежне водопостачання об’єктів та провели інструктажі з персоналом щодо дотримання правил пожежної безпеки та порядку дій у разі виникнення пожежі.

Нагадаємо, у лютому раптово зникло електропостачання в реанімаційному та дитячому відділеннях Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні. Тоді рятувальники направили спецтехніку оснащену пересувними електростанціями для забезпечення безперебійного енергоживлення та водопостачання. До енергоживлення оперативно було підключене реанімаційне відділення.

Фото: ДСНС

Система Orphus