Ви тут:
децентралізація Прес-релізи Суспільство Україна 

Агенція Zvidsy розробила тренажер-генератор для формування стратегій розвитку територіальних громад

Агенція просторового розвитку Zvidsy пропонує перший інтерактивний інструмент для розробки стратегій розвитку територіальних громад — генератор сценаріїв.

Відтепер сформувати стратегічні цілі для нових територіальних об’єднань та обрати оптимальні шляхи їх реалізації стало набагато простіше. 

Для чого служить генератор сценаріїв? 

Він прискорює процес переходу до мислення про територію ОТГ, як про єдине ціле, як про поле для креативу та дій. Генератор допомагає знайти та виокремити локальну ідентичність кожної територіальної громади, на основі якої громада може будувати сценарії свого сталого розвитку. Це не тільки дозволяє уникнути одноманітності та буденності  у громадах, а й сприяє досягненню цілком конкретних цілей: збільшенню інвестиційної привабливості, залученню інвестиційного капіталу, забезпеченню доходів, підвищенню добробуту населення. Генератор дозволяє створити ідею плану просторового розвитку і перевести його у серію ключових проектів. 

Для кого призначений інструмент? 

Для керівників міст та громад, які втомилися ставити лише лавочки та перекладати бруківку, і які шукають нові можливості для економічного розвитку ввірених їм територій та населених пунктів. Для небайдужих активних громадян, які прагнуть допомогти керівникам міст та громад у їхній роботі по створенню багатої та спроможної громади.  

Як це працює? 

1. Користувач вказує вихідні економічні, соціальні та географічні умови громади.

2. Задає бажану ціль-орієнтир.

3. Генератор визначає можливі сценарії досягнення цілі та переводить їх у наглядні просторові моделі.

Генератор вибудовує шлях із п’яти ключових проектів, які в подальшому можуть слугувати основою для прийняття стратегічних управлінських рішень на рівні громади. 

Запрошують генерувати

Довідка: Агенція просторового розвитку ZVIDSY — українська компанія, що володіє експертизою в питаннях якісного розвитку громадського середовища, сталого розвитку міст і громад. Спеціалізація: урбаністика, архітектура, дизайн, дослідження.

Система Orphus