Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

3 роки 6 місяців за ґратами: ВАКС призначив покарання судді

У середу, 17 березня, колегія суддів Вищого антикорупційного суду ухвалила вирок та визнала винуватим суддю Жовтневого районного суду Дніпра у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України.

Про це повідомляє пресслужба ВАКС.

Ч. 2 ст. 369-2 КК – прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди – карається штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

ВАКС призначив судді покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки 6 місяців із позбавленням права обіймати посади у судах, правоохоронних органах, адвокатурі строком на 3 роки.

До набрання вироком законної сили, суд постановив обрати судді Жовтневого райсуду Дніпра запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, затримавши його негайно у залі суду. Строк дії запобіжного заходу обчислювати з моменту фактичного затримання до набрання вироком законної сили.

На вирок може бути подана апеляційна скарга до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду впродовж 30 днів з моменту його проголошення.

“З повним текстом судового рішення можна ознайомитися на Єдиному державному реєстрі судових рішень за номером справи 758/1780/17”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus