Ви тут:
Суспільство 

Знімальна група “Місії нездійсненної 7” відмовилася завершувати фільм, – ЗМІ

Процес створення стрічки зупинили через бунт підлеглих Тома Круза.

Як повідомляє 24 кіно з посиланням на The Daily Mail, знімальна група “Місії нездійсненної 7” відмовилась продовжувати роботу. Бунт спричинили нові карантинні правила у Великій Британії, які почали діяти з 15 лютого. Відтепер всі британці, які повертаються з країн червоної зони, повинні пройти 10-денну самоізоляцію в готелі та заплатити за нього близько 1750 фунтів стерлінгів (понад 67 тисяч гривень).

Читайте також: У Полтаві вперше покажуть легендарну кінострічку Федеріко Феліні

Представники знімальної групи фільму розуміли, що не бачитимуть своїх рідних ще кілька місяців та будуть зазнавати збитків, якщо повернуться додому. Тому перед введенням нових правил влаштували бунт на майданчику “Місії нездійсненної 7”. Після обговорень кіновиробники вирішили зупинити створення стрічки та найняти приватний літак, який доправив людей до Лондона.

Слід зазначити, що навесні 2020 року частина знімальної команди фільму була заблокована у готелі Італії. З цього почалась серія невдач через коронавірус. Тома Круза не було серед тих, хто під час спалаху епідемії перебували у Венеції.

«Місія нездійсненна» (англ. Mission: Impossible) — серія фільмів-бойовиків, що складається з шести частин, які випускалися понад 20 років з 1996 по 2018 рік і заснована на однойменному телесеріалі. У центрі сюжету — історія агента Ітана Ханта, якого протягом всієї серії грає Том Круз.

Система Orphus