Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Жінки справді можуть “читати думки”, – довели вчені

Британські вчені довели, що жінки краще розуміють співрозмовника (“читають думки”), а також краще відрізняють правду від брехні, ніж чоловіки.

Психологи з університетів Бата, Кардіффа і Лондона розробили спеціальний тест, що може виявити здатність людини до “читання думок”, повідомляє РадіоЛюкс.

Експерти вивчили більше 4-х тисяч анкет людей з різними психологічними портретами, аби створити шкалу здібностей до інтуїтивного розуміння того, про що думає інша людина.

Ця шкала оцінює здатність “читати думки” від нуля до 16 балів, де 4 бали і нижче вказують на погану навичку розуміння емоцій інших, а 14-16 – високий рівень. При цьому науковці відокремили емпатичні здатності від розуміння думок іншої людини. Різниця справді є!

І якщо гарна здатність жінок до розуміння емоційного стану інших була доведена раніше, то з “читанням думок” питання було відкрите. Однак, результати нового дослідження показали, що й тут жінки краще справляються за чоловіків.

Так, красуні мають дуже високий ступінь розуміння думок іншої людини в той чи інший момент, а також можуть вловлювати тонкі сигнали поведінки, що вказують на емоційний стан співрозмовника.

фото ілюстраційне

Система Orphus