Ви тут:
Суспільство 

Закриють мультиплікаційну студію, яка створювала “Льодовиковий період” та “Ріо”

Проєкт студії Blue Sky Studios були комерційно успішними, кожен збирав в прокаті від $150 млн доларів.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на заяву компанії.

«З огляду на фінансову ситуацію після довгих роздумів і оцінок ми прийняли важке рішення припинити кіновиробництво в Blue Sky Studios», – заявили в The Walt Disney Company.

Disney, за повідомленням Bloomberg, поміж інших розважальних компаній, дійсно зазнала великих збитків через світової епідемії COVID-19, в результаті чого закриття та обмеження відвідуваності тематичних парків компанії, а також випуск художніх фільмів в кінотеатрах, були обмежені Відомо, що Disney є власником студії Pixar, однак Blue Sky для корпорації стала збитковою, пишуть в агентстві.

Blue Sky була заснована в лютому 1987 року Крістофером Веджом, Майклом Ферраро, Карлом Людвігом, Елісон Браун і Девідом Браун (з числа художників і техніків MAGI (англ. Mathematical Applications Group, Inc.), які працювали над фільмом кінокомпанії Уолта Діснея «Трон». У період з кінця 1980-х і в 1990-ті роки робота Blue Sky Studios полягала у виробництві телевізійних рекламних роликів та візуальних ефектів для кіно. Штаб-квартира студії розташовувалася у Вайт-Плейнсі (англ. White Plains), штат Нью-Йорк. Студія випустила понад 200 анімаційних роликів для таких організацій та компаній, як Крайслер, Марс (цукерки M&M’s), General Foods, Texaco і навіть корпусу морської піхоти США.

У 1997 році студія була придбана компанією Двадцяте Століття Фокс (20th Century Fox), і об’єднана зі студією VIFX у Лос-Анджелесі. Почалася робота над створіннями візуальних ефектів для фільмів, однак, коли VIFX була продана студії Rhythm & Hues Studios, Blue Sky знову зосередила свою роботу на анімаційних фільмах. 5 січня 2009 штаб-квартира студії переїхала з Нью-Йорка в Ґринвіч, штат Коннектикут. До 75-річчя кінокомпанії Двадцяте Століття Фокс студія Blue Sky розробила новий логотип компанії, з додатковими прожекторами і пальмами. Новий логотип вперше був представлений у фільмі «Аватар».

Система Orphus