Ви тут:
Суспільство Україна 

Заява МОЗ є необґрунтованою, неправдивою та маніпулятивною, – “Медзакупівлі” про звинувачення щодо зриву закупівель

У ДП “Медичні закупівлі” звинувачення Міністерства охорони здоров’я щодо зриву закупівель назвали необґрунтованими, неправдивими та маніпулятивними.

Про це йдеться на сторінці у фейсбук ДП “Медичні закупівлі”.

“Подібні публічні нападки від органу управління на підприємство у своєму віданні, на жаль, не є новими. Необґрунтованість та упередженість таких заяв з боку Міністерства свідчать про небажання керівництва МОЗу брати відповідальність за власну бездіяльність. Адже саме МОЗ протягом минулого року створило умови, що наразили на небезпеку зриву закупівель усього переліку номенклатури лікарських засобів та медичних виробів”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомили у підприємстві, невдовзі має розпочатись зовнішній аудит закупівель 2020 року з боку Рахункової палати України. Об’єктами такої перевірки стануть і Міністерство, і ДП МЗУ. Ми сподіваємося, що аудит у межах парламентського контролю дасть неупереджену оцінку закупівельного процесу минулого року.

“Днями ми опублікували звіт про весь перебіг закупівель у 2020 році. Кожен бажаючий може ознайомитись із ним на наших публічних ресурсах. Впевнені, що ця інформація допоможе адекватно оцінити закупівельний рік 2020 та зробити висновки на закупівельний рік 2021. Він доступний тут”, – додали в “Медичні закупівлі”.

Нагадаємо, заступниця міністра охорони здоров’я України Світлана Шаталова звинуватила ДП “Медичні закупівлі” у зриві закупівлі 108 препаратів та обладнання.

Система Orphus