Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Європейський ліцензійний турнір з боксу, на якому мав виступити полтавець, перенесли з Великобританії

У зв’язку з дуже напруженою ситуацією у Великобританії, спричиненою поширенням нового штаму коронавірусу COVID-19, Олімпійська група з підготовки та організації боксерських ліцензійних турнірів (BTF – Boxing Task Force) Міжнародного Олімпійського комітету ухвалила рішення про перенесення боксерського Європейського ліцензійного турніру, який мав пройти в Лондоні, до іншого місця.

Як розповіли у Федерації боксу України, у заяві BTF сказано, що  інформація з приводу обрання нового місця проведення змагань буде надана 17 лютого.

«Рішення було прийнято з урахуванням поточної ситуації та посилення обмежень на поїздки до/з Великобританії та з урахуванням відгуків, отриманих від національних боксерських федерацій та Національних олімпійських комітетів. BTF хоче висловити свою подяку Британській олімпійській асоціації, GB Boxing, UK Sport та всім зацікавленим сторонам за їхню велику відданість та зусилля у цій складній ситуації», – сказано у заяві.

Нагадаємо, що європейська кваліфікація на Ігри XXII Олімпіади розпочалася у Лондоні у березні 2020 року, але була терміново скасована після трьох днів змагань через спалах COVID-19. Нині визначені нові дати проведення турніру – з 22-го по 26 квітня.

Читайте також: У нього є всі перспективи стати хорошим боксером, – Дерев’янченко про полтавця Хижняка

На цьому турнірі має виступити полтавець Олександр Хижняк – чемпіон світу (2017), чемпіон Європи (2017), чемпіон світу серед молоді (2012), бронзовий призер Європейських ігор (2015), призер чемпіонату Європи серед молоді, чемпіон України (2016). Заслужений майстер спорту України. Виступав у напівпрофесійній лізі WSB за команду Українські отамани.

Система Orphus