Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Які продукти їсти на обід і вечерю при схудненні

Схуднення – мета, до якої потрібно йти правильно. Важливо збалансовано харчуватися.

Що вживати в їжу на обід і вечерю при схудненні, розповіла експертка у психології зниження ваги, консультантка з дієтологічного супроводу і здорового способу життя Олена Кален, передає 24 канал.

На обід відмінно підійдуть: риба, птиця, м’ясо, овочі і фрукти, сухофрукт, горіхи і довгі вуглеводи. Як гарнір можна використовувати макарони з твердих сортів пшениці.

    • Риба є джерелом білка, містить жирні ненасичені кислоти, які допомагають підтримувати стан шкіри, волосся і обмінних процесів.
    • М’ясо надовго вгамовує почуття голоду і вимагає додаткових ресурсів для перетравлення їжі, тим самим збільшуючи витрату калорій. Крім того, м’ясо благотворно впливає на роботу мозку, насичує організм мікроелементами і вітамінами.

Відмінні варіанти для вечері: риба, м’ясо, птиця. Пам’ятайте, що це повинні бути нежирні сорти. Також увечері можна їсти молочні та кисломолочні продукти, яйця, тушковані і свіжі овочі.

Важливо: будь-які продукти необхідно їсти за наявності почуття голоду і до його угамування. Це дозволить не переїдати, знизити вагу і отримати бажане струнке тіло.

Система Orphus