Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Як зареєструватися в службі зайнятості через портал державних послуг “Дія”, – розповіли в Полтавському центрі зайнятості

На сайті Полтавського обласного центру зайнятості покроково розповіли, як зареєструватися в службі зайнятості через портал державних послуг “Дія”.

Спочатку потрібно зайти на портал «Дія» за посиланням

Вам знадобиться електронний підпис (кваліфікований електронний підпис- КЕП). Якщо у вас його немає, потрібно звернутися до центру сертифікації ключів (деталі в інфографіці): Реєстрація у службі зайнятості онлайн | Державний центр зайнятості (dcz.gov.ua).

Зареєструйтеся у кабінеті громадянина за допомогою електронного підпису.

Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача.

Заповніть заяву, відповідаючи на запитання в анкеті.

Введіть номер соціального рахунку та оберіть періодичність отримання виплати допомоги по безробіттю.

Якщо немає соціального рахунку, пропустіть цей етап. Але протягом 10 робочих днів після призначення виплат відкрийте соціальний рахунок і повідомте про це кар’єрного радника.

Завантажте необхідні документи: паспорт громадянина України або інший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, трудову книжку (цивільно-правовий договір чи документ, який підтверджує припинення останнього виду зайнятості), документ про освіту.

Перевірте сформовані заяви, поставте електронний підпис (КЕП).

фото ілюстраційне

Система Orphus