Ви тут:
Суспільство Україна 

“Я була на мітингу під будинком кримського парламенту”, – Джапарова до Дня спротиву окупації АР Крим та міста Севастополя

Перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова пригадала масовий мітинг під будинком кримського парламенту, який відбувся цього дня сім років тому.

“26 лютого 2014 року я була на мітингу під будинком кримського парламенту. Тоді на заклик Меджлісу кримськотатарського народу тисячі вийшли на захист України. Ми мали відчуття перемоги, адже заплановане голосування сепаратистів-депутатів не відбулось. Розходячись, ми ще не знали, що о 4 годині ранку 27 лютого Росія вдасться до силового захоплення будинку парламенту та ради міністрів АРК. Ми не знали, що незабаром знайдемо закатоване тіло учасника проукраїнського пікету Решата Амєтова . Ми не знали про вбивства українських військових – прапорщика Сергія Кокуріна та майора Станіслава Карачевського. Ми не знали про викрадення активіста Ервіна Ібрагімова та десятків інших кримських татар. Ми не знали про фактичну помсту всім, хто ОПИРАВСЯ та продовжує цей Спротив”, – написала Еміне Джапарова у фейсбуці.

У МЗС додали, що Україна продовжує консолідувати міжнародні зусилля, щоб добитися повної деокупації Криму й Севастополя та притягнення Росії до відповідальності за її злочини. З цією метою Україна створює Кримську платформу

“Я щиро та від самого серця дякую кожному, хто залишився в Криму та йде складним шляхом – боротьби за правду. Найбільше мене вражає саме це – відвага та мужність моїх співвітчизників, які попри всі репресивні практики РФ, вірять та виборюють інше майбутнє. А я вірю та працюю щодня, аби колись написати, коментуючи свою роботу та життя: Ми тоді ще не знали, що скоро Україна відновить сувернітет над Кримом”, – зазначила вона.
Фото: фейсбук
Система Orphus