Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладачі полтавського вишу створили новий підручник з віртуальним контентом

У 2021 році авторський колектив викладачів Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка підготував новий підручник “Зарубіжна література. 8 клас” із мультимедійним контентом.

Він рекомендований Міністерством освіти і науки України для закладів середньої освіти, повідомляють у пресслужбі навчального закладу.

Автори підручника – доктор філологічних наук, професор, завідувач кафедри світової літератури Ольга Ніколенко (керівник авторського колективу), кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри романо-германської філології Богдан Стороха.

Підручник створений у видавництві “Грамота” (Київ) і призначений для учнів закладів середньої освіти з українською мовою навчання.

Видання містить програмні художні тексти (повністю або уривки), а також необхідні матеріали для осмислення їхнього змісту та художньої вартості. Рубрики підручника цікаві й зручні у користуванні: “У просторі читання”, “Ключі до твору”, “Словник термінів”, “Україна і світ”, “Культура різних народів” та ін.

Автори запропонували інтерактивні технології вивчення літературних творів, що відображено в методичному апараті підручника: “Осмислюємо прочитане”, “Творче завдання”, “Дискусія”, “Робота в групах”, “Життєві ситуації”, “Проєкт” та ін. 

До підручника створили авторські мультимедійні матеріали – аудіохрестоматію, відеохрестоматію художніх текстів, експрес-уроки (усього понад 30 файлів), які представлені у виданні з допомогою QR-кодів.  

Мультимедійний контент до підручника допомогли підготувати дирекція та наукові співробітники Полтавського літературно-меморіального музею І. П. Котляревського, режисер,  член Національної спілки кінематографістів України Максим Старіков, аудіопродакшн Nik Denisoff.  Усі мультимедійні додатки до підручника розміщені у вільному доступі на ютуб-каналі та на сайті всеукраїнського науково-методичного журналу “Зарубіжна література в школах України”.

Підручник розміщений в електронній бібліотеці Інституту можернізації змісту освіти за посиланням

Система Orphus