“Ворскла” підпише одного з найскандальніших українських футболістів, – ЗМІ

Євген Хачеріді вже незабаром може опинитися у Полтаві, щоправда, якщо погодиться на зниження зарплатні.

Як повідомляє телеграм-канал “Бий-біжи”, перемовини тривають вже декілька днів. Найголовніше проблема — висока зарплатня колишнього гравця київського “Динамо” та збірної України, яка, за інформацією деяких джерел, у рази перевищує зарплатню у полтавському клубі.

У січні 2008 року Євген перейшов до «Динамо» (К), де дебютував 1 березня 2008 року в матчі дублерів «Дніпро» — «Динамо» (1:3). Трансферна сума склала 700 тис. євро.

За основну команду дебютував 13 вересня 2008 року в рамках Кубка України в матчі проти рідного «Олкому» (перемога киян 5-0), вийшовши на 56 хвилині замість Флоріна Черната.

Дебют у Прем’єр-лізі чемпіонату України відбувся 18 липня 2009 року у матчі проти одеського «Чорноморця». Матч завершився перемогою киян 5-0, а Євген відіграв всі 90 хвилин матчу.

Перший м’яч за основу «Динамо» (К) Євген забив 16 серпня 2009 року в рамках 1/16 Кубка України проти київського «Арсеналу». Олег Гусєв виконав зрячу подачу з кутового в центр штрафного майданчика, куди увірвався бек «Динамо» та головою з відскоком від газону переправив м’яч у «дев’ятку». Цей гол допоміг динамівцям перемогти 2-1 та вийти в наступний раунд змагань.

Окрім своєї гри відомий численними скандальними історіями. Один з останніх стався минулого року. У одному з матчів чемпіонату Білорусі Хачеріді отримав пряму червону картку за поштовх суперника. Він хотів вдарити суддю, а пізніше чекав на арбітрів біля підтрибунного приміщення і поводив себе агресивно.