Ви тут:
Медицина Суспільство 

ВООЗ заявила, що експерти знайшли важливі докази спалаху COVID-19 у Китаї

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я заявили, що знайшли важливі докази, які стосуються ролі ринку морепродуктів в китайському місті Ухань у поширенні коронавірусної інфекції.

Про це заявив один з членів делегації ВООЗ Пітер Дашак. Він прибув в Ухань, де стався перший спалах коронавірусу в грудні 2019 року, разом з групою ВООЗ, в яку входить 14 осіб, пише Еспресо.

Експерти з делегації ВООЗ, яка попрямувала до китайського міста Ухань, повідомили про знайдені важливі докази, що стосуються ролі ринку морепродуктів в Ухані у поширенні інфекції.

Він зазначив, що ринок морепродуктів Ухань, який пов’язують з початком поширення захворювання, залишився майже недоторканим після закриття. Устаткування і посуд збереглися на тому ж місці, де їх залишили люди. Китайські вчені за допомогою взятих з ринку зразків змогли виявити місця, де були знайдені сліди вірусу.

“Люди пішли поспіхом, вони залишили обладнання, залишили посуд, вони залишили докази того, що відбувалося, і це те, на що ми дивилися. Тепер ми знаємо те, чого не знали раніше: до появи сильно хворих були інші, у яких хвороба протікала безсимптомно або їх було важко відрізнити від тих, у кого були просто застуда або кашель”, – розповів Дашак.

Система Orphus