Ви тут:
здоров’я Медицина Суспільство 

ВООЗ та ЮНІСЕФ закликали лідерів держав “дивитись за їх межі та застосовувати стратегію вакцинації, яка насправді може припинити пандемію

Наразі майже 130 країн, у яких проживає 2,5 мільярда людей, досі не розпочали вакцинацію.

Про це мовиться у спільній заяві виконавчого директора ЮНІСЕФ Генрієти Форе та гендиректора ВООЗ доктора Тедроса Адханома Гебреєса, пише 24 канал.

“Ця стратегія самознищення коштуватиме життя та засобів для існування. Надасть вірусу додаткову можливість мутувати та ухилятися від вакцин, а також підірве глобальне економічне відновлення”, – мовиться у заяві.

ВООЗ та ЮНІСЕФ закликали лідерів держав “дивитись за їх межі та застосовувати стратегію вакцинації, яка насправді може припинити пандемію”.

Для того, щоб розповсюдження вакцини розпочалося у всіх країнах у перші 100 днів 2021 року, необхідно:

    • щоб уряди, які вакцинували власних медиків та населення з найвищим ризиком важких захворювань, ділилися вакцинами через COVAX, аби інші країни могли робити те саме;
    • розподіляти обмежений запас вакцин справедливо. Обмінюватися даними про безпеку, ефективність та виробництво даних із ВООЗ як пріоритет для регуляторного та політичного перегляду.активізувати і максимізувати виробництво;
    • передавати технології іншим виробникам, які можуть допомогти масштабувати глобальні пропозиції.

“COVID-19 показав, що наші долі нерозривно пов’язані. Незалежно від того, переможемо ми чи програємо, ми зробимо це разом”, – наголосили представники організацій.

Вони додали, що світу потрібне глобальне лідерство для збільшення масштабів виробництва вакцин та досягнення справедливості.

Система Orphus