Ви тут:
Суспільство Україна 

Влада України переходить на новий рівень співпраці з регіонами, – Кирило Тимошенко

У 2021 році державна влада України переходить на новий рівень реалізації проєктів у співпраці з місцевою владою. Про це сказав заступник голови Офісу Президента України, координатор програми “Велике будівництво” Кирило Тимошенко у четвер, 25 лютого, під час засідання Ради розвитку громад та територій.

За його словами, у 2020 році державна і місцева влада зробили прорив по кількості збудованих об’єктів інфраструктури у рамках програми Президента “Велике будівництво”. Про це повідомили в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації.

“Цього року ми разом повинні не тільки підтримати високу планку, а й перейти на новий рівень проєктів. Мінімум 4,5 тис. км доріг державного значення, аби українці подорожували один до одного та дізнавались більше про свою країну. Це наша з вами мета на цей рік. 2000 км доріг місцевого значення – саме тих, по яких їздять більшість населення, що не проживають у великих обласних центрах. Побудуємо з вами нові та реконструюємо існуючі школи, садочки, спортивні об’єкти”, – зазначив він.

Також, наголосив Тимошенко, саме у співпраці з місцевою владою буде реалізований ще цілий ряд проєктів, запланованих на 2021 рік. Йдеться в тому числі про “Велику реставрацію” культурної спадщини, розвиток регіональних аеропортів.

“Ми запускаємо реконструкцію регіональних аеропортів по країні, аби кожен зміг літати. Літати до Києва у справах, літати в Одесу та Херсон на море, до Карпат взимку на гірськолижні курорти, і головне – українські курорти. Вже цього року ми починаємо оновлення злітних смуг у Житомирі, Рівному, Чернівцях, Полтаві, Кривому Розі та багатьох інших містах України”, – сказав він.

Тимошенко повідомив, що у 2021 році також розпочнеться будівництво величезного медичного містечка у Краматорську. А через декілька місяців закінчиться реконструкція і поставка медичного обладнання у 200 приймальних відділень у лікарнях по всій Україні.

“Найголовніше – це те, що у переважній більшості ми працюємо з вами разом. І коли в нас з вами все виходить, виграють від цього всі: центральна влада, місцева влада, а головне і найдорожче – виграють українці у кожному куточку нашої країни”, – звернувся він до представників місцевого самоврядування.

Нагадаємо, раніше Кирило Тимошенко повідомив, що держава має намір долучитися до будівництва транспортної розв’язки на Дарницькому мосту та добудови Подільсько-Воскресенського мосту в Києві.

Система Orphus