Вечір Мбаппе: ПСЖ розгромив Барселону у Лізі Чемпіонів

Можливий вихід каталонців до наступного раунду під великим питанням (1:4).

Як повідомляє 24 канал, парижани шалено розпочали матч і ледь не забили гол на 2-й хвилині. Мбаппе вискочив перед голкіпером суперників, який вийшов на перехоплення закидання до лицьової межі штрафного і промахнувся по м’ячу, але по воротах Кілліан пробити так і не зміг.

В середині першого тайму Барселона заробила спірний пенальті: після закидання на хід від Мессі Де Йонг тікав від Курзава, і футболіст ПСЖ зачепив суперника.

У боротьбі з оборонцями ПСЖ нідерландський футболіст перечепився за власну ногу. Контакту з гравцями ПСЖ начебто не було, але земляк Де Йонга Бйорн Кейперс вирішив призначити пенальті.

Ліонель Мессі гарматним ударом в правий верхній кут воріт з пенальті всадив м’яч у сітку — 1:0.
Однак, перевага каталонців у матчі пробула недовго. Через 5 хвилин ефектна і розмашиста атака ПСЖ завершилася голом. Після передачі Верратті Мбаппе на прийомі обіграв Лангле і з близької відстані розстріляв ворота — 1:1.

“Гольове затишшя” тривало до 65-ї хвилини. Флоренці зробив забігання по правому флангу, увірвався в штрафну і зробив простріл. Піке намагався врятувати ситуацію, але п’ятою скинув м’яч прямо на Мбаппе, який з центру штрафного майданчика розстріляв незахищені ворота.
За декілька хвилин парижани зняли всі питання про переможця у матчі. Верратті зі штрафного з лівого флангу навісив на дальній кут воротарського майданчика, і м’яч опустився на голову Кіна, який з відскоком від газону завдав точного удару.

На 81-й хвилині Навас ледь не привіз гол у власні ворота, вибивши м’яч в ногу Грізманну в правому фланзі своєї воротарської. Відскік пройшов осторонь від дальньої штанги.
Вже наприкінці матчу нестримний Мбаппе довів рахунок у матчі до розгромного: ПСЖ вдалося втекти в контратаку три-в-три, після чого Дракслер у чужій штрафній віддав в лівий фланг штрафного на вільного Мбаппе, а Кілліан вклав у дальню дев’ятку.

Як підсумок, Барселона поступилася ПСЖ у рідних стінах і тепер доля каталонців у Лізі чемпіонів буде вирішуватися у виїзному матчі. Поєдинок у Франції відбудеться 10 березня.