Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

В Україні зробили перше щеплення проти COVID-19

24 лютого на Черкащині зробили перше щеплення проти COVID-19 в України. Вакцинували лікаря-реаніматолога, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні Євген Горенко. 

Про це у соцмережі повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Скічко.

“Знайомтеся, це – Горенко Євген Васильович. Він першим в Україні отримав щеплення від ковіду. Це лікар-реаманітолог із м. Черкаси, який працює в ковідному відділенні Черкаської обласної лікарні.  Як і в цілому по Україні, у нас працюватиме каскадна модель вакцинації, яка передбачає роботу мобільних бригад у визначеному послідовному порядку”, – написав Скічко.

Та додав, що в області строго стежать за температурним режимом для зберігання вакцини – від +2° до +8° С.

“Вакцинація проти коронавірусу є добровільною і безкоштовною. Вона відбудеться в V етапів: на І етапі щеплення отримають медпрацівники та персонал, який надає допомогу ковідним хворим; на ІІ – люди з надзвичайно високим ризиком інфікування (соцпрацівники, люди старше 80 років, решта медпрацівників); на ІІІ – люди з високим ризиком інфікування та ті, хто працює в ДСНС, СБУ, поліції, в освітніх закладах; на ІV етапі – люди віком від 60 до 64 років, дорослі з супутніми захворюваннями. V етап – усі інші категорії населення”, – зазначив голова ОДА.

Нагадаємо, 24 лютого сім регіонів мають отримати вакцину AstraZeneca.

Система Orphus