Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні заблокують низку проросійських Telegram-каналів: рішення суду

Київський районний суд Харкова наклав арешт на майнові права інтелектуальної власності на чотири Telegram-канали.

Суд зобов’язав інтернет-провайдерів, операторів та телекомунікаційних провайдерів закрити доступ до Telegram-каналів “Резидент”, “Легитимный”, “Картель” та “Сплетница”, йдеться у повідомленні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

Про відповідну ухвалу судді йдеться у листі від Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ, направленого до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв`язку та інформатизації. Комісія повинна виконати ухвалу судді в межах компетенції, інформує itc.ua.

Однак, попри ухвалу суду, інтернет-провайдерам може бути закрити доступ до згаданих Telegram-каналів. В той же час, ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення. Ухвала може бути оскаржена до Харківського апеляційного суду протягом 5 днів з дня її оголошення.

Додамо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації оприлюднила перелік сайтів, які мають заблокувати. Таких – 426.

Фото: ілюстративне

Система Orphus