Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні з’явилося нове дитяче видавництво

В Україні заснували видавництво “Блим-Блим”, яке публікуватиме розважальні книжки для дітей.

Наразі видавництво запрошує до співпраці авторів, ілюстраторів, дизайнерів, перекладачів та генераторів ідей, повідомляє Читомо.

За словами засновниці видавництва Юлії Буднік, місією є захопити читанням дитячу аудиторію, яка мало читає, або таку, що взагалі не любить проводити час з книжкою.

“На мою думку, треба запропонувати дитині таку книгу, яка викликає сильні емоції та захопить з першого рядка. Власне, буду намагатися підбирати свій книжкового портфель таким чином, щоби українські читаки бралися за книгу не з примусу, а за власним великим бажанням! Тому обрала для себе розважальний напрям: графічні романи, гумористичні читальні серії, книжки-картинки, можливо, у подальшому комікси та трохи актуального нон-фікшну”, – написала видавчиня у Facebook.

Наразі “Блим-Блим” орієнтується на аудиторію від молодшого шкільного віку до 9-го класу. Однак надалі планують видавати книжки і для зовсім маленьких дітей.

Також засновниця видавництва повідомила, що зараз готуються до друку чотири книжки закордонних авторів. Вихід першої очікується через 1 – 1,5 місяця. Загалом, видавництво поки що планує випускати до 10 назв на рік.

“Співпрацюємо з канадськими і французькими партнерами. У подальшому хотілося б звісно розширити свій портфель українськими авторами”, – зауважила вона.

Вибір назви видавчиня пояснила тим, що “хотілося щось ненав’язливе і смішне, можливо, навіть дещо незрозуміле, але веселе, без моралізаторства”.

 

 

Система Orphus