Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні циркуляції вірусів грипу не зареєстровано, – ЦГЗ

З 15 до 21 лютого 2021 року в Україні на ГРВІ, включно із коронавірусною інфекцією, захворіло 170 484 людини. Циркуляції вірусів грипу не зареєстровано.

Про це повідомили у Центрі громадського здоров’я.

У більшості регіонів України епідемічний поріг не перевищено, інтенсивність епідемічного процесу ГРВІ, включно із новою коронавірусною інфекцією, була на низькому рівні.

В Житомирській, Луганській, Закарпатській, Донецькій, Тернопільській та Запорізькій областях інтенсивні показники захворюваності на ГРВІ перевищили епідемічний поріг (від 1,9% до 13,0%), що відповідає середньому рівню інтенсивності епідемічного процесу.

В Івано-Франківській області зареєстровано високий рівень інтенсивності епідемічного процесу.

У 6 дозорних закладах охорони здоров’я у 76 пацієнтів зареєстрували випадки грипоподібного захворювання (ГПЗ), та у 66 пацієнтів — тяжкої гострої респіраторної інфекції (ТГРІ).

У 24 пацієнтів із ГПЗ було взято зразки матеріалів для одночасного тестування методом ПЛР на грип та SARS-CoV–2. За результатами у Харківській області визначено РС-віруси (1) та SARS-CoV-2 (3); у Сумській — SARS-CoV-2 (3) і в одному випадку — одночасне інфікування риновірусами та коронавірусами типу OC-43; в Одеській — коронавіруси типу OC-43 (1), РС-віруси (1), бокавіруси (2); риновіруси (1).

Серед 28 пацієнтів із ТГРІ в результаті тестування методом ПЛР на грип та SARS-CoV–2 — визначено віруси SARS-CoV-2 в Одеській (2), Кіровоградській (1) та Харківській (2) областях.

З початку епідемічного сезону проти грипу вакцинувалися 190 500 людей, зокрема 91 329 — із груп медичного та епідемічного ризиків.

Система Orphus