Ви тут:
Суспільство Україна 

В районі проведення ООС розпочали COVID-вакцинацію

25 лютого  до 66-го військового госпіталю надійшла перша партія вакцини для профілактики коронавірусної інфекції COVID-19 – AstraZeneca, у кількості 7200 доз.

Про це повідомили у пресцентрі штабу ООС.

Лікарі розпочали вакцинацію особового складу госпіталю, а також окремої автосанітарної роти. 26 лютого бригади у складі лікаря-анестезіолога, лікаря-терапевта і медичної сестри, почнуть виїжджати для здійснення щеплень безпосередньо у підрозділи в зоні відповідальності.

“Вакцина AstraZeneca – це векторна вакцина спільного виробництва Великої Британії та Швеції, що пройшла всі три етапи клінічних досліджень та схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я до екстреного використання, – розповів начальник госпітального відділення старший лейтенант Артур Матвеєв. – Згідно зі статистичними даними її ефективність становить близько 70%”.

Вакцинація проводиться у два етапи, приблизно через чотири-дванадцять тижнів після першого. Щодо умов зберігання, це дуже сприятливі умови, адже інструкція вимагає зберігати вакцину при температурі від +2 до +8 градусів за Цельсієм.

Фото: фейсбук

Система Orphus