Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Опішнянській громаді оберуть двох поліцейських офіцерів

Опішнянська територіальна громада бере участь у Державному проєкті «Поліцейський офіцер громади».

Кандидати, які відповідають вимогам, подали свої заявки та наразі проходять конкурсний відбір. у Громаді буде двоє поліцейських офіцерів.

Після завершення набору, працівники поліції пройдуть відповідне навчання і наприкінці осені розпочнуть працювати на території громади.

Про це повідомив голова Опішнянської громади Микола Різник.

Офіцер – це посадові особа поліції, яка має значно ширші повноваження, аніж дільничний – дозвільну, дільничного, інспектора з дотримання правил дорожнього руху та ювенального інспектора.

“Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Крім того, у громаді буде створений додатковий наряд групи реагування патрульної поліції з восьми працівників. Зараз іде процес укомплектування та проводиться робота з підбору кандидатів на ці посади”, – повідомив Микола Різник.

Кілька років тому у громаді створили поліцейську станцію.

Наразі голова громади з начальником Зіньківського ВП Гадяцького ВП ГУНП Сергієм Джулаєм підписали Меморандум про співпрацю та визначили ключові напрямки роботи щодо забезпечення правопорядку на території Опішнянської громади.

Нагадаємо, на Полтавщині проєкт Національної поліції “Поліцейський офіцер громади” реалізують у  23 територіальних громадах.

Система Orphus