Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Івано-Франківській області учні йдуть на канікули

З 15 лютого школярів 5 – 11 класів Івано-Франківської області відправлять на канікули. Таке рішення  прийняли через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні.

Про канікули оголосили на засіданні Комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 12 лютого. Планується, що школу діти не відвідуватимуть до 1 березня, пише 24 канал.

Головний санітарний лікар Івано-Франківської області Руслан Савчук повідомив, що в регіоні вже перейдено межу епідеміологічного порогу щодо стану захворюваності населення на грип та гострі респіраторні захворювання.

“Підсумуючи кількість хворих на COVID-19 та ГРВІ, ми вже перевищили епідемпоріг на 20%, що заставляє нас прийняти відповідні рішення”, – повідомляє лікар.

Заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА Ірина Кобецька додала, що з понад 2 000 хворих у палатах обласних лікарень, половина пацієнтів перебуває на кисневій терапії. Госпіталізують від 190 до 240 хворих на день.

Читайте також:На Полтавщині школярі переходять на дистанційне навчання

Учні середніх та старших класів не відвідуватимуть занять вже з понеділка. Рішення стосується також вишів та технікумів.

Якщо ситуація із захворюваністю погіршуватиметься, існує можливість зупинки навчання у дитячих садках та молодших класах, однак, це рішення прийматиме вже місцева влада.

ФОТО: rbc.ua
Система Orphus Поделиться на fb