Ви тут:
Суспільство Україна 

Український культурний фонд оголосив конкурс на масштабний проєкт популяризації культури Криму

Для популяризації та збереження культури корінних народів Криму Український культурний фонд спільно з державним підприємством “Кримський дім” та державною установою “Український інститут” розробив та імплементував ЛОТ “Культура Криму” в межах грантової програми “Знакові події”.

Його мета – підтримати реалізацію масштабного культурно-мистецького проекту, який поглибить розуміння нерозривного культурного та історичного зв’язку материкової частини України та півострова Крим, актуалізує проблеми збереження культури Криму, а також приверне увагу світової спільноти до анексії Криму Російською Федерацією, повідомляє пресслужба Міністерства культури.

Разом із партнерами УКФ націлений на комплексний підхід до представлення культури Криму та знайомство із нею широких аудиторій, як в Україні, так і поза її межами.

Підтриманий ЛОТ-ом проект стане першими кроком для формування постійного виставкового простору в Національному музеї народної архітектури та побуту України (Музеї Пирогово), де засобами мистецтва буде презентовано культуру Криму. У майбутньому цей простір буде координувати Кримській дім. Партнерська співпраця з Українським інститутом дозволить забезпечити промоцію та презентацію створеного в рамках ЛОТ-у проекту або окремих його складових за кордоном.

Загальний бюджет ЛОТ-у “Культура Криму” – 10 млн грн. 

Заявки з ідеями масштабного проекту, присвяченого культурі Криму, приймаються з 9 лютого до 30 березня 2021 на сайті УКФ. 

 

Система Orphus